Home Zastupitelstvo obce
PDF Tisk Email

Zastupitelé od 22.10.2011 - dosud

Bednářová Marie, Mgr(zvolena za SNK "ZA SOUDRŽNOST PŘIBIC"), bez politické příslušnosti

Bendová Marie (zvolena za SNK "Za rozvoj PŘIBIC"), bez politické příslušnosti

Blažek Pavel, Ing.  (zvolen za SNK "ZA SOUDRŽNOST PŘIBIC"), bez politické příslušnosti)

Čábelka Jan, Ing. (zvolen za SNK "Pořádek a právo"), bez politické příslušnosti,

Effenberger Miroslav, Bc., DiS. (zvolen za SNK "Za rozvoj PŘIBIC"), bez politické příslušnosti

Janíček Vlastimil (zvolen za ODS), ODS

Koneček Vladimír, Bc., Ing. (zvolen za SNK "Pro PŘIBICE"), bez politické příslušnosti

Kuchyňka Petr (zvolen za SNK "Za rozvoj PŘIBIC"), bez politické příslušnosti

Stankovič František (zvolen za ODS), ODS

Švecová Jana (zvolena za SNK "Za rozvoj PŘIBIC"), bez politické příslušnosti

Valášek Jiří, Ing. ( zvolen za ODS), ODS

Zastupitelé kteří odsotoupili po volbách do zastupitelstva po 22.10.2011

Ivo Procházka 22.10.2011 - 1.11.2011 (92 hlasů, zvolen za SNK "Pořádek a právo"), KDU-ČSL

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Člen zastupitelsva obce pověřený výkonem pravomoci starosty:

(do doby zvolení nového vedení obce, které vzešlo z mimořádných voleb)

Bc. Miroslav Effenberger, DiS. (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Zastupitelé 2.3.2011 - 22.10.2011:

Jana Švecová (zvolena za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Marie Bendová (zvolena za SNK Za rozvoj Přibic), členka KDU-ČSL

Lukáš Bělíček (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Petr Kuchyňka (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Jednací řád zastupitelstva obce Přibice

Výbory a komise zastupitelstva obce Přibice

Finanční výbor

Předseda:Tato funkce není momentálně obsazena

Členové: Ing. Jan Boček, Ing. Kateřina Havlová

Kontrolní výbor

Předseda:Lukáš Bělíček

Členové: Ing. Karel Kratochvíl

Zastupitelé 16.10.2010 - 2.3.2011:

František Stankovič (zvolen za SNK V duchu tradic), ODS, starosta

Ing. Petr Musil, Ph.D.(zvolen za SNK V duchu tradic), ODS, 1. místostarosta

Ing. Petr Koška, MBA (zvolen za SNK Změna pro Přibice 2010), bez politické příslušnosti, 2. místostarosta

Vlastimil Janíček (zvolen za SNK V duchu tradic), ODS

Naděžda Lounková (zvolena za SNK V duchu tradic), ODS

Mgr. Rudolf Kolegar (zvolen za SNK V duchu tradic), bez politické příslušnosti

Bc. Miroslav Effenberger, DiS. (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Jana Švecová (zvolena za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Marie Bendová (zvolena za SNK Za rozvoj Přibic), členka KDU-ČSL

Lukáš Bělíček (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Petr Kuchyňka (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Výbory 16.10.2010 - 2.3.2011:

Finanční výbor

předseda: Mgr. Rudolf Kolegar

členové: Ing. Jan Boček, Ing. Kateřina Havlová

Kontrolní výbor

předseda: Lukáš Bělíček

členové: Ing. Karel Kratochvíl, Miroslav Effenberger, DiS.

Zastupitelé 21.10.2006 - 15.10.2010:

František Stankovič (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), ODS, starosta

Miroslav Effenberger, DiS. (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti, místostarosta

Ing. Jiří Valášek (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), ODS

Vlastimil Janíček (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), ODS

Ing. Jindřich Vondrák (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Jana Švecová (zvolena za SNK Ženy za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Zdeňka Sovková (zvolena za SNK Ženy za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Marie Bendová (zvolena za KDU-ČSL), členka KDU-ČSL, nastoupila po rezignaci Iva Procházky

Jaroslav Prokeš (zvolen za KDU-ČSL), bez politické příslušnosti

Jiří Tomek (zvolen za SNK Společně pro Přibice), bez politické příslušnosti

Luděk Pokorný (zvolen za SNK Společně pro Přibice), bez politické příslušnosti

Výbory 21.10.2006 - 15.10.2010:

Finanční výbor

předseda: Ing. Jiří Valášek

členové: Daniela Sedláková, Jiří Rujzl

Kontrolní výbor

předseda: Ing. Jindřich Vondrák

členové: Vlastimil Janíček, Naděžda Lounková

Zastupitelé 2.11.2002 - 20.10.2006:

František Stankovič (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti, starosta

Ing. Jindřich Vondrák (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti, místostarosta

Miroslav Effenberger, DiS. (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Vlastimil Janíček (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Dalibor Koubek (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Jiří Rujzl (zvolen za SNK Za rozvoj Přibic), bez politické příslušnosti

Jana Švecová (zvolena za SNK Ženy za sociální jistoty), bez politické příslušnosti

Ing. Václav Procházka (zvolen za KSČM), KSČM

Ing. Vladimír Koneček (zvolena za SNK ED), bez politické příslušnosti

Ivo Procházka (zvolen za KDU-ČSL), člen KDU-ČSL

Jiří Tomek (zvolen za US-DEU), US-DEU

 
, Powered by Joomla!